сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Искра

CL6301-24
CL6301-24

CL6301-24

ИМЕ: 24 "Златни искри

златна искра

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Блескави

Големина: 600x350x5mm

Калибар: 5мм

НЕЦ: 6.6г

ЦБМ: 0.013

Пакување: 50/5