сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Искра

Детали за производот

Тип: Блескави

Големина: 155x30mm

Калибар: 30мм

НЕЦ: 1.8г

ЦБМ: 0.050

Пакување: 20