сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Предмети на сцената

CLE7011
CLE7011

CLE7011

ИМЕ: Сребрена фонтана од 5 милиони 3-ти

Сребрена фонтана

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Сценски фонтани

Големина: Φ38x120mm

Калибар: 38мм

Удари: 1 

НЕЦ: 12г

ЦБМ: 0.02

Пакување: 20/5