сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Предмети на сцената

CLE7014
CLE7014

CLE7014

ИМЕ: Сребрена фонтана од 3 милиони 40-ти

Сребрена фонтана

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Сценски фонтани

Големина: Φ38x180mm

Калибар: 38мм

Удари: 1 

НЕЦ: 52г

ЦБМ: 0.03

Пакување: 20/5