сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Предмети на сцената

CLE7015-7020
CLE7015-7020

CLE7020

ИМЕ: Фонтана од портокал 5м 2с

Портокал фунтијан.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Сценски фонтани

Големина: Φ27x63x125mm

Калибар: 27мм

Удари: 1 

НЕЦ: 40г

ЦБМ: 0.029

Пакување: 16/4