сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>ВРВ А +

CLE4026
CLE4026

CLE4026

ИМЕ: 0.8 "Победи ритам 16-ти

О: опашка од осигурувач до црвена дланка,
Б: опашка од осигурувач до црвена starвезда зелена starвезда сина starвезда,
C: опашка од осигурувач до зелена дланка + крцкање,
Д: опашка од осигурувач до сина starвезда + бел сјај.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: батерија на цевки за шут

Големина: 96x96x125mm

Калибар: 20мм

Удари: 16

НЕЦ: 97.6г

ЦБМ: 0.027 
Пакување: 18/1

Избрана Производи