сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>ВРВ А +

CLE4027
CLE4027

CLE4027

ИМЕ: 0.8 "Патување од 19-тите години

О: црвена опашка до црвена starвезда + бел сјај,
Б: зелена опашка до зелена дланка + крцкање,
В: пурпурна опашка до црвено / зелено / жолто божур,
Д: сина опашка до круна од брокат + бел сјај.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: батерија на цевки за шут

Големина: 120x105x125mm

Калибар: 20мм

Удари: 19

НЕЦ: 119.7г

ЦБМ: 0.024 
Пакување: 12/1

Избрана Производи