сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>ВРВ А +

CLE4028
CLE4028

CLE4028

ИМЕ: 0.8 "капетан 25-ти

О: црвена опашка до црвена дланка + сина starвезда,
Б: зелена опашка до црвена / виолетова / зелена пион,
C: дланка од тозилвер со црвена опашка + сина starвезда,
Д: сина опашка до бел сјај + крцкање,
Е: сина опашка до круна од брокат + бел сјај

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: батерија на цевки за шут

Големина: 120x120x125mm

Калибар: 20мм

Удари: 25

НЕЦ: 157.5г

ЦБМ: 0.027 
Пакување: 12/1