сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>ВРВ А +

CLE4034
CLE4034

CLE4034

ИМЕ: 1 "Син сон 20-ти

О: опашка од осигурувач до црвена blueвезда сина starвезда + бел сјај,
Б: осигурувач опашка до златна дланка до црвена starвезда зелена starвезда,
C: опашка од осигурувач до пурпурна greenвезда зелена starвезда + златен сјај,
Д: опашка од осигурувач до зелена дланка,
Е: опашка од осигурувач до круна од брокат.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: батерија на цевки за шут

Големина: 145x115x150mm

Калибар: 25мм

Удари: 20

НЕЦ: 196г

ЦБМ: 0.037 
Пакување: 12/1