сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>ВРВ А +

CLE4036
CLE4036

CLE4036

ИМЕ: 1.2 "моќност 19-ти

Опашка од осигурувач: 1,2,3,4,5 ред
О: сребрено дланко јадро до виолетова starвезда + лимон / сина везда
Б: златна дланка до црвена / зелена
C: брокатна круна до сина starвезда
Д: виолетова / зелена starвезда до бел сјај
Е: зелена дланка до гриз

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: батерија на цевки за шут

Големина: 175x160x225mm

Калибар: 30мм

Удари: 19

НЕЦ: 266.5г

ЦБМ: 0.062
Пакување: 8/1