сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>ВРВ А +

CLE4037
CLE4037

CLE4037

ИМЕ: 1.2 "ноќна забава 25-ти

О: црвена опашка до црвена + бел сјај,
Б: зелена опашка до црвена + зелена светка,
C: црвена опашка до црвена + крцкање,
Г: зелена опашка до црвена + временски дожд,
Е: опашка од црвен бран до црвена + грива.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: батерија на цевки за шут

Големина: 175x175x225mm

Калибар: 30мм

Удари: 25

НЕЦ: 400г

ЦБМ: 0.035
Пакување: 4/1