сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>ВРВ А +

CLE4041
CLE4041

CLE4041

ИМЕ: 0.8 "нимфа 66-ти

Опашка од осигурувач: ред 1-11
О: црвена starвезда до бел сјај
Б: сина blueвезда до бел сјај
Ц: опашка од црвена комета
Д: сјајот од зелена дланка до злато
Е: пурпурна дланка до златен сјај,
F: зелена опашка на кометата
Г: црвена дланка до временски дожд
H: зелена дланка до временски дожд
I: сребрена опашка до свиркање
Ј: брокат кафеава
К: црвени / зелени хриси

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: батерија на цевки за шут

Големина: 145x265x125mm

Калибар: 20мм

Удари: 66

НЕЦ: 386.4г

ЦБМ: 0.035 
Пакување: 6/1