сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Banерачи

Детали за производот

Тип: Banерачи

Големина: 11x15x32mm

НЕЦ: 0.7г

ЦБМ: 0.019

Пакување: 100/20