сите категории
EN

Дома>Производи>НОВО ЗА НАС

CLA4799
CLA4799

CLA4799 - ИЗДУШЕН - 30 ШОТ - 350 ГРАМИ

ИМЕ: ИЗДУШЕН

Од златна палма опашка до златна дланка крцкање, златна палма опашка до цветна круна, до виолетово зелен сјај, од брокат опашка до брокат, до морско сино црвен сјај, од брокат опашка од дланка до брокат дланка до брокат, до зелена комета време дожд.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: репетитори од 350 грама

Големина: 330/230 * 300 * 225 ММ

Калибар: 25 мм

Застрелан: 30

НЕЦ: 350

ЦБМ: 0.104

Пакување: 4/1