сите категории
EN

Дома>Производи>НОВО ЗА НАС

ОДРЕДУВАЕ
ОДРЕДУВАЕ

CLA4677

ИМЕ: ОДНЕСУВАЕ

Врзечка врба со портокалово црвено блескаво дахали, црвено блескаво врба златно коко до хри

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: повторувачи од 200 грама

Големина: 170x170x180mm
Удари: 9
ЦБМ: 0.073
Пакување: 12/1
АДР: 1.4G / 0336