сите категории
EN

Дома>Производи>НОВО ЗА НАС

CLA4736
CLA4736

CLA4736

NAME : RAPID FIRE

A:red comet

B:white comet

C:blue комета

D:silver tail to lemon blue+red laces

E:red tail to blue+white strobe+salute

F:fuse tail to purple+golden laces

G:fuse tail to purple green+red laces

H:blue tail to red+white strobe+salute

I:fuse tail to golden pine+cracklingsИспраќам барање сега

Детали за производот

Type: RAPID FIRE

Size: 640x440x175 MM

Caliber:11MM-15MM-20MM
Застрелан: 168

NEC: 498
ЦБМ: 0.051
Пакување: 1/1

Избрана Производи