сите категории
EN

Дома>Производи>НОВО ЗА НАС

CLA4742
CLA4742

CLA4742

NAME : MAD LAB

A: Brocade crown tail brocade crown with spider with red pearl 

B: Brocade crown tail brocade crown with spider with blue pearl

Испраќам барање сега

Детали за производот

Type: MAD LAB

Големина: 120X120X147MM

Калибар: 25 мм
Застрелан: 16

NEC: 184
ЦБМ: 0.031
Пакување: 12/1

Избрана Производи