сите категории
EN

Дома>Производи>НОВО ЗА НАС

CLA4743
CLA4743

CLA4743 - INTO THE DANGER - 15 SHOTS

NAME : CLA4743

brocade crown w/ ti-golden palm , cracklings.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: репетитори од 500 грама

Големина: 185x200x225MM

Калибар: 30 мм

Застрелан: 15

НЕЦ: 500г

ЦБМ: 0.0404

Пакување: 4/1


Избрана Производи