сите категории
EN

Дома>Производи>НОВО ЗА НАС

11
11

CLA4745

ИМЕ : HAIL AMERICA

О: Брокат круна кокос

Б: крцкање

В: Сребрена риба

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: HAIL AMERICA

Големина: 330X327X152MM

Калибар: 20 мм
Застрелан: 81

NEC: 488.7
ЦБМ: 0.039
Пакување: 2/1

Избрана Производи