сите категории
EN

Дома>Производи>НОВО ЗА НАС

CLA4746
CLA4746

CLA4746

NAME : MEDAL OF HONOR

A: Red palm and green strobe 

B: Green palm and gold strobe 

C: Red.blue star with white strobe 

D: Purple.green star with time rain 

E: Blue star with silver fish 30/25mm 

F: Purple.green star 

G: Brocade crown with blue star 

H: Brocade crown with red star 

I: Gold wave with gold strobe 

J: Brocade crown with red.green.blue star with white strobe with crackling

Испраќам барање сега

Детали за производот

Type: MEDAL OF HONOR

Големина: 375x318x155MM

Caliber:20MM-25MM
Застрелан: 63

NEC: 484.1
ЦБМ: 0.06
Пакување: 3/1

Избрана Производи