сите категории
EN

Дома>Производи>НОВО ЗА НАС

5
5

CLA4748

ИМЕ: Огнена топка

О: шарени ѕвезди брзо плукаат во V форма

Б: црвени + бели строби

В: златна палма/сребрена палма +бели стробиИспраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Огнена топка

Големина: 305/155X150X225 mm

Калибар: 10mm/25mm
Застрелан: 28

NEC: 200
ЦБМ: 0.095
Пакување: 8/1

Избрана Производи