сите категории
EN

Дома>Производи>НОВО ЗА НАС

CLA4749 (1)
CLA4749 (1)

CLA4749

NAME : FREEDOM FIGHTER

A: red/green+cracklings , lemon+red strobes

B: red comet+green comet

C: red +green strobes

D: silver spins to green/purple+chrysИспраќам барање сега

Детали за производот

Type: FREEDOM FIGHTER

Големина: 440X160X178 mm

Caliber:15MM20MM/25mm
Застрелан: 43

NEC: 200
ЦБМ: 0.059
Пакување: 4/1