сите категории
EN

Дома>Производи>НОВО ЗА НАС

CLA4750 (1)
CLA4750 (1)

CLA4750

NAME : CHILL OUT

A: red+green strobes

B: букет од green strobes+red comet , bouquet of white strobes+green comet ,

     букет од зелена strobes to sky blues

C: silver tail whistling

D: crackling tail with red tip+crackling tail with green tip

E: silver tail whistling to red/green palm+time rainИспраќам барање сега

Детали за производот

Type: CHILL OUT

Големина: 315X185X175мм

Caliber:15MM20MM
Застрелан: 39

NEC: 200
ЦБМ: 0.073
Пакување: 6/1

Избрана Производи