сите категории
EN

Дома>Производи>НОВО ЗА НАС

CLA4757
CLA4757

CLA4757

NAME : ALL ABOUT LOVE

A: Titanium gold palm mine to green glittering mine

B: Titanium gold palm with green glittering

C: Titanium gold palm mine to titanium gold palm with green glittering


Испраќам барање сега

Детали за производот

Type: ALL ABOUT LOVE

Големина: 345/232 * 360 * 228 ММ

Калибар: 30 мм
Застрелан: 35

NEC: 500
ЦБМ: 0.0644
Пакување: 2/1

Избрана Производи