сите категории
EN

Дома>Производи>НОВО ЗА НАС

14
14

CLA4759

ИМЕ: ЗЛАТНА КРУНА

Брокат круна рудник за брокат круна

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: ЗЛАТНА КРУНА

Големина: 270x260x228MM

Калибар: 30 мм
Застрелан: 30

NEC: 495
ЦБМ: 0.0715
Пакување: 4/1

Избрана Производи