сите категории
EN

Дома>Производи>НОВО ЗА НАС

CLA4764
CLA4764

CLA4764 - USMC - 45 ШОТ

ИМЕ: USMC

О: црвена опашка од комета до црвена&сина+бела строба; 

Б: спој опашка до сина до црвена + време дожд;

В: опашка од круна до сина + крцкање; 

Д: спој опашка со златни врби до зелена+црвена чипка;

Е: спој опашка до ти-златни врби+црвена чипка.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: репетитори од 500 грама

Големина: 400 * 315 * 180MM

Калибар: 20mm/25MM/30MM

Застрелан: 45

НЕЦ: 500г

ЦБМ: 0.100

Пакување: 4/1


Избрана Производи