сите категории
EN

Дома>Производи>НОВО ЗА НАС

CLA4769缩略图
CLA4769缩略图

CLA4769 - МАТУРСКА КРАЛИЦА - 58 ШУТ

ИМЕ: МАТУРСКА КРАЛИЦА

зелена/црвена опашка, виолетова/зелена дланка, бела строба, свирење со ти-опашка, круна од брокод, црвена/зелена/сина ѕвезда со бела строба, сребрена крис.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: репетитори од 500 грама

Големина: 500x200x150MM

Калибар: 22/30 мм

Застрелан: 58

НЕЦ: 500г

ЦБМ: 0.054

Пакување: 3/1


Избрана Производи