сите категории
EN

Дома>Производи>НОВО ЗА НАС

22
22

CLA4777

ИМЕ: КРОКОДИЛИ

Брокат круна и ти-златни палми со светки,

свирежи со златни крцкави,

сребрена/златна брокатна круна со златен сјај и крцкави,

и црвено/сино со сјајни снимки помеѓу!

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: репетитори од 200 грама

Големина: 130 * 190 * 150MM

Калибар: 20mm+25MM

Застрелан: 26

NEC: 200

ЦБМ: 0.0484

Пакување: 12/1


Избрана Производи