сите категории
EN

Дома>Производи>НОВО ЗА НАС

CLA4780
CLA4780

CLA4780

NAME : PYRO WIZARD

golden willows with colorful palms, strobes, crackings.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: репетитори од 500 грама

Големина: 380 * 260 * 235MM

Калибар: 30 мм

Застрелан: 25

NEC: 500

ЦБМ: 0.0992

Пакување: 4/1