сите категории
EN

Дома>Производи>НОВО ЗА НАС

30
30

CLA4789

ИМЕ: ЗА ПАДЕНИТЕ

 1. свиркачка опашка до брокат круна + зелено светло.

  2.свиркање опашка до зелена палма + Крис.

  3.свиркање опашка дацрвено светло + зелена строба,

  4.свиркање опашка до сина светлина + Крис,

  5.свиркачка опашка до брокат круна+црвено светло,

  6. свирежи со сребрена опашка, 7.свиркање опашка до chrys.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: репетитори од 500 грама

Големина: 450x280x180MM

Калибар: 20mm+25MM

Застрелан: 49

NEC: 500

ЦБМ: 0.054

Пакување: 2/1


Избрана Производи