сите категории
EN

Дома>Производи>НОВО ЗА НАС

Детали за производот

Тип: репетитори од 500 грама

Големина: 340x310x230MM

Калибар: 30 мм

Застрелан: 25

NEC: 500

ЦБМ: 0.058

Пакување: 2/1


Избрана Производи