сите категории
EN

Дома>Производи>НОВО ЗА НАС

23
23

CLA4792

ИМЕ: ВОЗИ МОЈА РАКЕТА

Малку убави истрели од проектили

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: репетитори од 200 грама

Големина: 317x202x82MM

Калибар: 9mm+14MM

Застрелан: 96

NEC: 200

ЦБМ: 0.074

Пакување: 12/1