сите категории
EN

Дома>Производи>НОВО ЗА НАС

CLA4793
CLA4793

CLA4793 - PARATROOPERS - 20 SHOTS

NAME : PARATROOPERS

A: blue smoke parachute

B: green smoke parachute

C: yellow smoke parachute

D: red smoke parachute

E: USA flag


Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: репетитори од 200 грама

Големина: 180x145x175MM

Калибар: 30 мм

Застрелан: 20

НЕЦ: 200г

ЦБМ: 0.041

Пакување: 8/1


Избрана Производи