сите категории
EN

Дома>Производи>НОВО ЗА НАС

CLA4806
CLA4806

CLA4806 - MADE IN MURICA - 25 SHOTS

ИМЕ: НАПРАВЕНО ВО МУРИЦА

Црвена опашка златна дланка + црвена пливачка ѕвезда, сребрена опашка златна плама со сребрен змеј, зелена опашка златна дланка + зелена пливачка ѕвезда, црвена опашка Ти златна палма + сребрен змеј, жолта опашка Ти златна палма + жолто пливање.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: репетитори од 500 грама

Големина: 250 * 250 * 200MM

Калибар: 30 мм

Застрелан: 25

НЕЦ: 500

ЦБМ: 0.06

Пакување: 4/1