сите категории
EN

Дома>Производи>НОВО ЗА НАС

6003
6003

CLA6003 - УДАР ВИСОКО НЕБО - 388 ПУКИ

ИМЕ: CLA6003

црвено до крцкање, зелено до крцкање, црвено до крис, зелено до кир.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: римска свеќа

Големина: 63x810mm

Калибар: 10 мм

Застрелан: 388

НЕЦ: 75г

ЦБМ: 0.0690

Пакување: 18/1


Избрана Производи