сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Тивки производи

CLE4158
CLE4158

CLE4158

ИМЕ: Без шум

О: опашка од црвена комета;
Б: црвена опашка од дланка за да плука бел сјај;
C: опашка од зелена комета;
Г: зелена опашка од дланка за да плука сјај од злато;
Е: сребрена опашка од комета што крцка;Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Батерија на цевки за шут

Големина: 200x125x150mm

Калибар: 20мм

Удари: 25

НЕЦ: 150г

ЦБМ: 0.054

Пакување: 12/1