сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Тивки производи

CLE4174
CLE4174

CLE4174

ИМЕ: Еднорог

О: опашка од златна дланка;

Б: златна опашка плука до опашка од златна дланка;

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Батерија на цевки за шут

Големина: 300x210x175mm

Калибар: 20мм

Удари: 72

НЕЦ: 495г

ЦБМ: 0.053

Пакување: 4/1