сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Тивки производи

CLE4175
CLE4175

CLE4175

ИМЕ: pекпот

О: црвени врвови опашка од комета од златна дланка;

Б: зелени врвови опашка од комета од златна дланка;

В: совети од лимон ти-златна опашка од комета од дланка;

Д: сини врвови опашка од комета од златна дланка;

Е: време на брокат опашка од комета.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Батерија на цевки за шут

Големина: 300x260x150mm

Калибар: 20мм

Удари: 80

НЕЦ: 496г

ЦБМ: 0.056

Пакување: 4/1