сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Тивки производи

CLE4186
CLE4186

CLE4186

ИМЕ: Горд паун

О: рудник за сина боја + рудник за златна дланка;

Б: рудник во сина боја + рудник во крцкање;

В: рудник во сина боја + рудник за крунска брокат;

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Батерија на цевки за шут

Големина: 300x220x150mm

Калибар: 25мм

Удари: 42

НЕЦ: 462г

ЦБМ: 0.050

Пакување: 4/1