сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Тивки производи

CLE4189
CLE4189

CLE4189

ИМЕ: Лудо куче

О: црвена опашка плукаат хриз;

Б: зелена опашка плукаат хриз;

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Батерија на цевки за шут

Големина: 450x220x225mm

Калибар: 30мм

Удари: 32

НЕЦ: 496г

ЦБМ: 0.054

Пакување: 2/1