сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Единствен удар

CLE5006
CLE5006

CLE5006

NAME : XL GOLD CROWN

A:brocade tail to brocade crown with blue.


Испраќам барање сега

Детали за производот

Type: XL GOLD CROWN

Големина: 36x200 mm

Калибар: 30 мм
Удари: 1

NEC: 19.5гр
ЦБМ: 0.038
Пакување: 16/3
АДР: 1.3G / 0335

Избрана Производи