сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Единствен удар

CLE5000
CLE5000

CLE5000

ИМЕ: Единствен истрел

CLE5000-1: рудник од златна врба да спои опашка до дланка од злато + бел сјај;

CLE5000-2: рудник од златна врба да спои опашка до дланка од злато + зелен сјај;

CLE5000-3: бел сјај рудник до црвена опашка до црвена + зелена + бел сјај.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: единечен истрел

Големина: 60x60x200mm

Калибар: 30мм

Удари: 1

НЕЦ: 20.5г

ЦБМ: 0.038

Пакување: 16/3

Избрана Производи