сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Единствен удар

CLE5005
CLE5005

CLE5005

NAME : Big Boom

CLE5005A: букет црвено со бел строб до црвена дланка опашка до црвена дланка со сино + временски дожд;

CLE5005B: букет црвен строб зелена строба до кралот на брокатната круна + црвена строба зелена строба;

CLE5005C: букет пурпурно крцкање до црвена опашка од дланка до виолетова + златни хриси;

CLE5005D: букет од црвено зелена сина виолетова жолта до црвена опашка од палма до пено од црвено зелена сина виолетова жолта;

CLE5005E: букет брокатна круна до црвена палма опашка до цветна круна + сина.


Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: единечен истрел

Големина: 36x300mm

Калибар: 30мм

Удари: 1

НЕЦ: 23.5г

ЦБМ: 0.051

Пакување: 24/5

Избрана Производи