Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>TREGU SH.B.A.>Shatërvanët 200Gram

CLA5010
CLA5010

CLA0510

EMRI: BABUSHKA DOLL

Dshtë kukull Babushka por shpërthen si një vullkan me shkëndija të verdha dhe yll shumëngjyrësh prej ari. Chrys mëdha. me shkëndija të larta pranverore dhe shiu ari.

hetim Tani

Detajet e produktit

Lloji: Shatërvan

Madhësia: 100 × 70 × 200mm
Të shtëna: N / A 
CBM: 0.041 
Paketimi: 24/1
ADR: 1.4G / 0336

Produktet e paraqitura

CLA5001
CLA5001
CLA5001
Pyetni>
CLA5002
CLA5002
CLA5002
Pyetni>
CLA5003
CLA5003
CLA5003
Pyetni>
CLA5007
CLA5007
CLA5007
Pyetni>
CLA5008
CLA5008
CLA5008
Pyetni>
CLA5009
CLA5009
CLA5009
Pyetni>
CLA5011
CLA5011
CLA5011
Pyetni>
HAPNI SESAMIN
HAPNI SESAMIN
HAPNI SESAMIN
Pyetni>
B MNI SHOT
B MNI SHOT
B MNI SHOT
Pyetni>
ZGJERA E SHKRIQUAR
ZGJERA E SHKRIQUAR
ZGJERA E SHKRIQUAR
Pyetni>
MBRETI MAJMUN
MBRETI MAJMUN
MBRETI MAJMUN
Pyetni>
POWER UP
POWER UP
POWER UP
Pyetni>
FLAMA FEONIX
FLAMA FEONIX
FLAMA FEONIX
Pyetni>
TREKëndëshi BERMUDA
TREKëndëshi BERMUDA
TREKëndëshi BERMUDA
Pyetni>