Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>TREGU SH.B.A.>Shatërvanët 200Gram

bërë
bërë

B MNI SHOT

EMRI: BAKENI SHOT

Kamera spërkat krijesa të mëdha. me ngjyra dhe kërcitje, 4 rrotullues tokësorë dalin pas kërcitjeve të argjendta që vallëzojnë.

hetim Tani

Detajet e produktit

Lloji: Shatërvan

Size: 185x100x150mm
Të shtëna: N / A 
CBM: 0.03 
Paketimi: 6/1
ADR: 1.4G / 0336

Produktet e paraqitura

CLA5001
CLA5001
CLA5001
Pyetni>
CLA5002
CLA5002
CLA5002
Pyetni>
CLA5003
CLA5003
CLA5003
Pyetni>
CLA5007
CLA5007
CLA5007
Pyetni>
CLA5008
CLA5008
CLA5008
Pyetni>
CLA5009
CLA5009
CLA5009
Pyetni>
CLA0510
CLA0510
CLA0510
Pyetni>
CLA5011
CLA5011
CLA5011
Pyetni>
HAPNI SESAMIN
HAPNI SESAMIN
HAPNI SESAMIN
Pyetni>
ZGJERA E SHKRIQUAR
ZGJERA E SHKRIQUAR
ZGJERA E SHKRIQUAR
Pyetni>
MBRETI MAJMUN
MBRETI MAJMUN
MBRETI MAJMUN
Pyetni>
POWER UP
POWER UP
POWER UP
Pyetni>
FLAMA FEONIX
FLAMA FEONIX
FLAMA FEONIX
Pyetni>
TREKëndëshi BERMUDA
TREKëndëshi BERMUDA
TREKëndëshi BERMUDA
Pyetni>