Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>TREGU SH.B.A.>Përsëritës 200Gram

CLA4620
CLA4620

CLA4620

EMRI: SUPER majmun

200 gramë të këndshëm me brokadë, shkëlqim dhe kërcitje.

hetim Tani

Detajet e produktit

Lloji: përsëritës 200gramësh

Size: 120x120x150mm
Të shtëna: 16
CBM: 0.021 
Paketimi: 8/1
ADR: 1.4G / 0336

Produktet e paraqitura