Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>TREGU SH.B.A.>Shatërvanët 500Gram

CLA5004
CLA5004

CLA5004

EMRI: Mbrojtje intensive

500gram i madh, pranverë ari, peshk me ngjyra, merimangë me blu limoni dhe yje neoni, shumë kërcitje, më i miri ndonjëherë.

hetim Tani

Detajet e produktit

Lloji: Shatërvan

Size: 390x210x170mm
Të shtëna: N / A 
CBM: 0.073  
Paketimi: 4/1
ADR: 1.4G / 0336

Produktet e paraqitura

CLA5006
CLA5006
CLA5006
Pyetni>