Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>TREGU SH.B.A.>Shatërvanët 500Gram

CLA5006
CLA5006

CLA5006

EMRI: GRAND SLAM

tuba të shumëfishtë në formë tifozi, lazer i kuq hapësinor me Ti-kriza., ngjyra të ndryshme burimesh dhe kërcitje të mëdha, 3 herë buqetë në fund për ta mbyllur. Nuk mund ta kem mjaftueshëm.

hetim Tani

Detajet e produktit

Lloji: Shatërvan

Madhësia: 335 / 130x125x165 mm
Të shtëna: N / A 
CBM: 0.055 
Paketimi: 6/1
ADR: 1.4G / 0336

Produktet e paraqitura

CLA5004
CLA5004
CLA5004
Pyetni>