Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>TREGU SH.B.A.>Përsëritës 500Gram

CLA4637
CLA4637

CLA4637

EMRI: STORM METEOR

5 efekte: dahlia blu deti me strobe të kuqe dhe të bardhë; argjendi që rrotullohet bisht në blu me gjethe që bien neoni; bisht i kuq në strobe të bardha; brokadë bishti në brokadë; kërcitje komete bisht në pëllëmbë dhe strobe të kuqe.

hetim Tani

Detajet e produktit

Lloji: përsëritës 500gramësh

Size: 250x250x175mm
Të shtëna: 30 
CBM: 0.053 
Paketimi: 4/1
ADR: 1.4G / 0336

Produktet e paraqitura

SHKO MADH
SHKO MADH
SHKO MADH
Pyetni>
TOUCHDOWN
TOUCHDOWN
TOUCHDOWN
Pyetni>
BUZZER RRESHUES
BUZZER RRESHUES
BUZZER RRESHUES
Pyetni>
LEGJENDA LE MANS
LEGJENDA LE MANS
LEGJENDA LE MANS
Pyetni>
CLA4643
CLA4643
CLA4643
Pyetni>