Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>TREGU SH.B.A.>Përsëritës 500Gram

CLA4640 后
CLA4640 后

CLA4640

EMRI: LUFTUESIT E WILDER

buqetë e strobeve prej ari deri tek bishti i kometës kërcitëse, bishti blu, bishti i limonit, bishti i kuq; pëllëmbë e kuqe me shi kohë dhe buqetë, bilbil me buqetë të gjelbër strobe, pëllëmbë neoni dhe shi kohë me buqetë kërcitëse.

hetim Tani

Detajet e produktit

Emri: LUFTUESIT E EGJILIT
Marka: AKREPI I ZI    
Lloji: Tortë 500Gram    
Madhësia: 370x340x175 mm    
Të shtëna: 48 
CBM: 0.0997  
Paketimi: 4/1    
ADR: 1.4G / 0336


Produktet e paraqitura

CLA4638
CLA4638
CLA4638
Pyetni>
CLA4639
CLA4639
CLA4639
Pyetni>
CLA4637
CLA4637
CLA4637
Pyetni>
SHKO MADH
SHKO MADH
SHKO MADH
Pyetni>
TOUCHDOWN
TOUCHDOWN
TOUCHDOWN
Pyetni>
BUZZER RRESHUES
BUZZER RRESHUES
BUZZER RRESHUES
Pyetni>
LEGJENDA LE MANS
LEGJENDA LE MANS
LEGJENDA LE MANS
Pyetni>
CLA4643
CLA4643
CLA4643
Pyetni>
FJALO JELLO
FJALO JELLO
FJALO JELLO
Pyetni>
QYTETI NEON
QYTETI NEON
QYTETI NEON
Pyetni>
Terminatori
Terminatori
Terminatori
Pyetni>
SHKO Maniak
SHKO Maniak
SHKO Maniak
Pyetni>
JOLLY ROGER
JOLLY ROGER
JOLLY ROGER
Pyetni>
CLA4642
CLA4642
CLA4642
Pyetni>
CLA4625
CLA4625
CLA4625
Pyetni>
CLA4626
CLA4626
CLA4626
Pyetni>